Фільтр продукції
Ціна  1010 - 15440 грн.
Виробник
СНЯТО С ПРОИЗВОДСТВА
Колекція
Країна реєстрації бренду
Матеріал
Колір

  • Показати все
Висота

  • Показати все
Довжина

  • Показати все
Товщина

  • Показати все
Для кого
Фактура
Колір фурнітури
Відділення для ноутбука/планшета
Наявність довгого ременя
Застібка
Кількість відділень
Як носити
Вміщує А4
Сезонність

Сумки ділові

Сумки ділові

Ділові сумки: секрет виразного бізнес-образу в умовах мегаполісу

Бізнесмени і підприємці, що йдуть до кар'єрних вершин офісні співробітники, політики і представники громадськості працюють в сфері, де потрібно грамотно діяти і бездоганно виглядати. Вони роблять ставку на ділову сумку зі шкіри, яка не просто доповнює образ, а формує позитивний імідж в очах оточуючих. Аксесуар заслужено вважають візитною карткою успішної людини, який прагне делікатно продемонструвати оточуючим професійну хватку і довести серйозність амбіцій.
 
Внутрішній простір ділової сумки для документів організовано таким чином, що крім папок з договорами і звітами на паперових носіях формату А4, в ній вдасться розмістити лептоп, мобільний телефон і повербанк, канцелярське приладдя, планери і блокноти. Для кожного предмета передбачені місткі відсіки, які закриваються на блискавки та забезпечують швидкий доступ і надійне зберігання вмісту.

5 причин купити ділову сумку

Ділові сумки користуються популярністю через наступні випадки:
  1. Демократична ціна. «CityLine» співпрацює з виробниками з України та Європи безпосередньо, що дає можливість зберігати лояльність в питаннях утворення цін. Вартість фірмових аксесуарів зі сторінок каталогу стане для покупців приємним сюрпризом, а асортимент порадує різноманітністю.
  2. Актуальність. Стриманий дизайн відображає класичні тенденції моди. Він не втрачає актуальності, в будь-якій ситуації виглядає елегантно і доречно. Стильний аксесуар допомагає гідно виглядати перед партнерами, роботодавцем, колегами. Його можна поєднувати зі строгими костюмами, які відповідають концепції затвердженого корпоративного дрес-коду.
  3. Зручність використання. Для комфортного використання передбачена кожна деталь. Застібки плавно спрацьовують, ручки мають достатню ширину. Деякі моделі оснащуються знімним плечовим ременем, який фіксується на металевих карабінах.
  4. Довговічність. Фірмова шкіргалантерея витримує значні навантаження. Вона не піддається деформації, служить довго. Використовувана виробниками шкіра дарує тактильний комфорт, відноситься до матеріалів преміального класу. Навіть при базовому догляді на її поверхні рідко з'являються естетичні дефекти у вигляді плям, подряпин, відшарувань і тріщин.
  5. Професійне пошиття. Пошиття виробів по ескізах, які підготовлені талановитими дизайнерами, довіряють професійним майстрам, які мають доступ до інноваційного обладнання. Вони контролюють акуратність виконання кожного шва, тестують застосовується функціональну і декоративну фурнітуру, ретельно підбирають підкладкові тканини і нитки.

Замовити шкіряні ділові сумки оптом і в роздріб в інтернет-магазині

В рамках онлайн шопінгу жителі Харкова, Києва та інших міст країни вигідно придбають сумку зі шкіри для складання солідного ділового лука. Аксесуар буде доставлений в зазначений регіон представниками поштових та кур'єрських служб. Сервіс в «CityLine» передбачає комплектацію замовлень, надання докладних консультацій.