Фільтр продукції
Ціна  740 - 5990 грн.
Виробник
Колекція
Країна реєстрації бренду
Матеріал
Колір
Висота
Довжина
Товщина
Для кого
Фактура
Папки

Шкіряна папка: візитна картка успішної людини

У гардеробі ділового чоловіка і бізнес-леді натуральна шкіряна папка має статус маст-хев. Вона підкреслює унікальний стиль, доповнює імідж власника. За рахунок лаконічного стриманого дизайну, аксесуар гармонійно поєднується з різними комплектами офісного одягу. Він виглядає дорого, натякає на успіх і професійні досягнення.
Має значення і практичні задачі, що вирішує виріб. Він оснащується щільною основою, і захищає цінні документи - договори, звіти, фінансові баланси та інші папери. Краї на аркушах залишаються цілими, сторінки не мнуться. Деякі моделі доповнені кишеньками для канцелярського приладдя, невеликих особистих речей - ручок, візитних карток, планерів. Для зручності перенесення передбачені ручки оптимальної ширини, також є внутрішні фіксатори. Доступ до вмісту забезпечений застібками у вигляді хлястиків, ремінців, блискавок. Використовувана фурнітура служить довго, виглядає солідно.

Знайомство з перевагами

Створенням папок з каталогу займаються бренди з незмінними традиціями, багатим досвідом та історією. Виробники роблять ставку на високу якість і бездоганний зовнішній вигляд. Шиють вироби з ексклюзивних сортів шкіри, які після вичинки набувають дивовижної м'якості, пружність і еластичність, не втрачаючи природного малюнка і приємною фактури.
Аксесуар варто придбати і з інших причин:
  • Універсальність
Папки мають універсальний формат, який затребуваний серед людей, які постійно працюють з документами (юристи, бухгалтери, економісти). Вони також стануть в нагоді офісним клеркам, студентам, політикам, службовцям нотаріальних контор.
  • Невимогливість у догляді
Натуральний матеріал стійко переносить дію середовища, легко очищається від забруднень, має достатню міцність.
  • Фірмовий пошив
Здійснюють пошив в обладнаних цехах на сучасному обладнанні.

Папка з натуральної шкіри: купити за вигідною вартості в онлайн режимі

Рішення замовити шкіряну папку в інтернет-магазині не ставлять під сумнів. «CityLine» підтримує високі стандарти обслуговування, дивує покупців приголомшливим асортиментом - колекції від сезону до сезону поповнюються оригінальними новинками. Товари відповідають суворим критеріям якості, характеризуються функціональністю, практичністю і незаперечною естетикою. Доставка по Україні виконується представниками кур'єрських служб, які діють злагоджено і оперативно. Додатковим бонусом для клієнтів стануть лояльні ціни, встановлені продавцем, наявність всебічного сервісу.