Бонусная система

Правила
проведення Бонусної програми В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ
cityline.ua

Про Бонусну програму

Якщо Ви зробили будь-яку покупку в інтернет-магазині cityline.ua - Ви можете стати Учасником Бонусної програми.

Кожна Ваша зроблена покупка фінансує наступну! Більше покупок - більше бонусів!

Реєстрація в програмі

Для реєстрації у Бонусній програмі Покупець повинен зробити будь-яку покупку та надати свої персональні дані для заповнення. Надавши персональні дані Покупець автоматично надає згоду на участь у Програмі, а також дає згоду на обробку його персональних даних.

Накопичення бонусів

Бонуси - це умовні одиниці, які нараховуються на Бонусний рахунок при здійсненні покупок в інтернет-магазині cityline.ua.

1 Бонус =1 Гривні

Бонусами Покупець може частково розраховуватися при здійсненні покупок в інтернет-магазині cityline.ua до 30% від вартості загальної покупки, за виключенням товарів зі знижками та акційних пропозицій (у період акцій тощо)
Бонуси не можуть бути отримані в грошовому еквіваленті.

Бонуси нараховуються Покупцю на умовах якщо:

  1. Ви є зареєстрованим Учасником Бонусної програми (здійснили будь-яку покупку в інтернет-магазині cityline.ua та надали свої данні для реєстрації);
  2. якщо Ви зробили покупки в інтернет-магазині cityline.ua за весь період на суму від 1 000,00 грн. до 20 000,00 грн. - нараховується 5% від вартості покупки;
  3. якщо Ви зробили покупки в інтернет-магазині cityline.ua за весь період на суму більшу ніж 20 000,00 грн. – нараховується 10% від вартості покупки.

Бонуси нараховуються через 14 днів після здійснення покупки. Таким чином, скористатися бонусами, які було надано за поточну покупку, можна не раніше, ніж за 14 днів.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Бонуси не нараховуються на:

- акційні товари

- покупки здійснені при оплаті сертифікатами

- частину покупки сплачену бонусами

- якщо працює знижка дня народження

Анулювання бонусів

Бонуси дійсні протягом року з дати останньої покупки

КУПУЙТЕ В інтернет-магазині cityline.ua ТА НЕ ВТРАЧАЙТЕ СВОЇ БОНУСИ!

ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ!

При переході на бонусну програму ви маєте на одну покупку одразу й знижку за своєю старою накопичувальною дисконтною карткою й накопичування бонусів.