Фільтр продукції
Ціна  3430 - 15440 грн.
Виробник
СНЯТО С ПРОИЗВОДСТВА
Колекція
Країна реєстрації бренду
Матеріал
Колір
Висота
Довжина
Товщина
Для кого
Фактура
Колір фурнітури
Відділення для ноутбука/планшета
Наявність довгого ременя
Застібка
Кількість відділень
Як носити
Вміщує А4
Сезонність

Портфелі

Портфелі

Діловий портфель: складова образу успішної людини

Ділова хватка, респектабельність, високе положення в суспільстві - такі асоціації в оточуючих формує портфель з натуральної шкіри, що є базовою частиною офісного дрес-коду. Його із задоволенням додають в гардероб чоловіки-підприємці та бізнес-вумен, представники світу політики, громадські діячі. Статусний аксесуар надає образу солідності, виглядає ефектно і виразно в поєднанні з класичними комплектами одягу.
 
Мають значення і чудові показники функціональності. Внутрішній простір строго організовано - для папок з документами, лептопа, смартфона, визитниц і гаманця передбачені місткі відділення. Відсіки закриваються на блискавки і застібки, щоб запобігти випадковій втрату вмісту, і забезпечити швидкий доступ до нього. Використовувана виробниками фурнітура спрацьовує чітко і плавно, красиво виглядає. У комплекті може бути присутнім довгий ремінь, щоб виріб можна було носити не тільки в руках, а й на плечі для максимально комфортного розподілу навантаження на тіло.

Чому варто купити портфель?

Правильні аксесуари представницького класу посприяють зміцненню позитивного іміджу в очах інвесторів, партнерів, керівників. Тому рішення про покупку портфеля не варто ставити під сумнів. Він виконаний професійними майстрами з матеріалів преміум классу, надзвичайна м'якість і красива фактура яких пояснюється унікальними технологіями виготовлення.
 
Матеріал натурального походження ретельно і рівномірно фарбують, полірують для додання потрібних візуальних і тактильних ефектів. На поверхні не утворюються дефекти у вигляді відшарувань, розтріскувань навіть після потрапляння під дощ, впливу негативних температур. Виріб служить довго, не втрачає первісної естетики. Також зберігається актуальність - вінтажний стриманий дизайн не виходить з моди, тому інвестиція в оновлення особистої колекції аксесуарів обов'язково справдиться.

Замовити ділові портфелі в інтернет-магазині недорого

«CityLine» пропонує оптовим і роздрібним клієнтам з Харкова, Києва та інших міст України портфелі, які однаково зручні в далеких відрядженнях і щоденних походах на роботу. Фірмові аксесуари з лінійок іменитих брендів доставляються по регіонах країни представниками кур'єрських служб, угоди супроводжуються докладними консультаціями та всебічним сервісом.