Запитання та відповіді

Як можна оплатити замовлення?

Оплатити замовлення можна на карту-рахунок ПриватБанку або післяплатою на відділенні Нової Пошти. У разі оплати післяплатою - замовник додатково сплачує за пересилку грошей Нової Пошти за діючим тарифом (22 грн. + 2%).

Чи є оплата частинами?

Так, у нас є можливість оплати частинами, а саме розбивка платежу на 3 місяці рівними частинами. Для замовника відсутня комісія і додаткові витрати. Сума замовлення залишається незмінною.

Як і звідки відправляєте?

Відправляємо Новою Поштою. Відправки відправляємо з Харкова.

Коли я отримаю своє замовлення?

Замовлення ми відправляємо в найкоротші терміни - від 1 до 3 днів. Більш точно дату відправки вам повідомить менеджер магазину при уточненні деталей на замовлення.

А якщо мені не підійшла замовлена сумка?

У нас передбачено обмін або повернення замовлених виробів. Терміни та умови повернення уточнюйте у менеджера.

Які гарантії якості ви даєте?

Перед відправкою ми ретельно перевіряємо всі сумки. А також надаємо гарантію, відповідно до законодавства України на термін до 50 днів на сумки і до 30 днів на гаманці. Гарантія поширюється на виробничий брак, шви, клейові з'єднання, фурнітуру. Не поширюється гарантійне обслуговування на: механічні пошкодження, фізичний знос, пошкодження, отримані внаслідок недбалого використання, під впливом екстремальних температур, води, кислот та інших агресивних речовин.

Які у вас є знижки?

Після першого замовлення від 1000 грн. видаємо накопичувальну карту постійного клієнта з початковою знижкою 3%, з можливістю накопичення знижки до 10%, а також знижкою до дня народження 15%.

Як я можу переконатися, що сумка з натуральної шкіри?

До кожної сумці з натуральної шкіри додається зразок шкіри, з якої зроблено виріб. Також у нас є сертифікати відповідності, з якими менеджер може вас ознайомити при необхідності.

Де я можу подивитися на товар в живу?

Тільки при отриманні товару у відділенні Нової Пошти

Задати питання