Інтернет-магазин cityline.ua

Дорогі друзі, давайте знайомитися!

Інтернет-магазин cityline.ua з'явився лише недавно, але історія компанії налічує вже десятки років успішної роботи зі шкіряними аксесуарами та валізами. Асортимент інтернет-магазину дозволяє придбати все, що потрібно сучасній успішній людині, від брелоку і портмоне до ділової сумки й валізи.

В нашому інтернет-магазині представлені наступні категорії товарів:
- чоловічі та жіночі сумки з натуральної шкіри;
- ділові сумки та портфелі;
- сумки на пояс, тканинні аксесуари;
- гаманці та портмоне;
- візитниці та косметички;
- рюкзаки для ноутбука і дорожні сумки;
- валізи та чохли для валіз.

Широкий перелік брендів високої якості: Delsey (Франція), Tony Perotti (Італія), Chiarugi (Італія), Vito Torelli (Україна), Bags4life (Україна), Epol-bags, Volunteer, Fouvor. Інтернет-магазин cityline.ua був створений для успішних людей, які дозволяють собі мріяти та досягають поставлених цілей. Клієнтоорієнтованість – це кредо в роботі команди cityline.ua, тому кожен клієнт для нас – особливий! Ми зустрічаємо всіх без винятку клієнтів як добрих друзів. Увага до найдрібніших деталей і турбота про кожного з Вас – те, що робить винятковим кожного покупця CityLine.

Місія інтернет-магазину cityline.ua

- надати вам європейську якість за українськими цінами!

У 2008 році ми зіткнулися з тим, що функціонал закордонних сумок не завжди відповідає очікуванням і потребам українців. Так з'явилася ідея створити та виробляти продукцію з натуральної шкіри як бачимо і відчуваємо ми. Пройшовши багатий подіями шлях розвитку шкіряних виробів, у Харкові народився новий український бренд - Vito Torelli.

Торгова марка стала популярною в Україні, і ми вже встигли довести, що можемо успішно виробляти сумки преміум рівня. Світові кризи внесли свої корективи, і у 2020 році було прийнято рішення запустити бюджетну лінійку базових шкіряних аксесуарів за чесною і доступною ціною для всіх!

Так народився бренд Bags4life, сумки та рюкзаки для повсякденного життя! Торгова марка пропонує базові вироби з натуральної шкіри за чесною і доступною ціною з глибокою особистою відповідальністю для Вас! Сьогодні мережа CityLine представлена 3 магазинами та українськими торговими марками шкіряних виробів «Vito Torelli» і «Bags4life».

Контрольована якість, індивідуальний підхід до клієнтів і гнучка система знижок дозволять Вам завжди отримувати задоволення від придбання товарів в нашому інтернет-магазині cityline.ua

Знаючи, чого ви хочете, ми завжди робимо максимум задля вашого успіху!

Напишіть нам!
і наш менеджер звяжеться з Вами

Головні цінності інтернет-магазину CityLine:

Гарантія якості грунтується на особистому досвіді (підкріплена порадами щодо використання та догляду за сумками, що відповідають всім стандартам якості)

Висока клієнт орієнтованість (обмін, повернення, швидкі терміни обробки замовлення)

Зручний сервіс

Товар в наявності

Модні новинки (стежимо за трендами в світі)

Мінімальна упаковка

регламентована вартість в роздрібній та оптовій мережах

Акцент зроблений на повсякденні жіночі і чоловічі моделі сумок, які підійдуть під будь-який гардероб і ритм життя.